Luoyang Mingzhen laager terasest palli Co., Ltd

Tooted

Uudised- & sündmus

High-end kuullaager Hiinas vajaduse analüüs: Tuul energiatootmisseadmete kasutatud laager

Terasest pallid on core osad laagrid ja laagrid on core osad tuuleturbiinid. Wind power laager hulk üsna laialdaselt kasutatakse, alates kasutatakse tera vane, peatelje ja lengerduskiirus kiirraudtee standardeeskirjade kasutatud gear case ja generaatori laager. Rasketes keskkonnatingimustes tuuleenergia seadmetest ja ebamugav hoolduse tõttu laager osad nõue on rangem. Kasutatud tuuleenergia laager peaks mitte ainult anda piisavalt jõudu ja koormuse võimekust, kuid on ka kasutusiga, on vähem kui 20 aastat.

Kell praegu, kohalike Tuul võimu laager on järk-järgult astunud suurtootmise ja systemized tootmine. Kuid see on ainult piiratud lengerduskiirus laager ja pigi süsteemi laager, mis on madalam tehnilised tõkked tuuleturbiinid, kuid ei suuda toota peatelje ja kiirus suurendaja kandvate, mis nõuavad kõrgemat tootmistehnoloogia. Nüüd, lahtise tootmise võime tuulikute alla 3 MW Hiinas jõudnud 45000 komplekti ja siseriiklikke asendamiseks kontrollimäär on üle 80%. Kuid peatelje ja kannavad endiselt peamiselt kiiruse suurendaja tugineda import.

Paljudes välisriikides kohaldada uue spetsiaalse termilise töötluse terase SHX(40GrSiMo) yawing ja pigi süsteemi laager. Pinna induktsiooni summutuse kuumtöötlemise teel see hästi kontrolli karastatud kihi sügavust, pinna karedus, pehme ribalaiuse ja praod pind (eriti just käik kontroll). Kiirus suurendaja kandvate ja peatelje kandvate, kasutades carbonitriding saada stabiilsem ülejäänud Austenite mahu osa (30% - 35%) ja suurel hulgal exiguous volframkarbiidi ja carbonitride osad pinnal, mis võib oluliselt parandada kasutusaja jooksul laager saastunud määrimine tingimustes.

Materjali kvaliteet on kõige olulisem tegur wind power generation laager. Vahel Tuul võimu laager kodus ja välismaal on Lavastaja, materjali Esiteks siis Tuul võimu laager disain, technic taseme ja technic seadmed.

Luoyang Mingzhen kandvate terasest kuuli Co. Ltd on uus kaasaegne ettevõte investeeritaks seadmed ja arenenud tehnikat parandada kvaliteeti ja vähendada valmistamine maksab terasest kuul. High-end laager, oleme teel vastava high-end laager kasutada terasest kuul ja Tere vajadust Liitu meiega nüüd meie ekspert kandvaid palle täita ise.


Küsitlus

Kui teil on mis tahes järelepärimise pakkumise või koostöö kohta, võtke julgelt meile aadressil info@mzsteelball.com või kasutage järgmist päringu vorm. Meie müügiesindaja teiega 24 tunni jooksul. Tänan teid teie huvi meie tooteid.

Võtke meiega ühendust
Aadress: Liupo village, Mangling Town, Yanshi, Luoyang, Henan, Hiina.
Telefoni: +86 (0)379 6439 0720
Faks: +86 (0)379 6439 0720
E-posti:info@mzsteelball.com
Kodu | Meie kohta | Tooted | Tehniline teave | Fotogalerii | Uudised- & sündmus | Võtke meiega ühendust | Mobiiltelefoni | XML | Main Page