Luoyang Mingzhen laager terasest palli Co., Ltd

Tooted

Knowledge
Kodu > Näitus > Sisu

Hetkeseisu Carbide kvaliteedikontrolli kandma terasest Hiinas ja välismaal

Source:Luoyang Mingzhen laager terasest palli Co. OÜ | Updated: Jul 11, 2016

Võrreldes GCr15 hypereutectoid pidades terasest, karbiid kontrolli viitab peamiselt piirkondlik ferriidist keskmise Carbon terasest ja millel steel infiltratsioon. Tehnoloogia kontrolli on lihtsam võrreldes probleem võrgusilma karbiid hypereutectoid pidades teras, keskmise süsinikusisaldusega terasest ja millel steel infiltratsioon. Võibolla see võib arvesse keskmise süsinik terasest ja millel steel infiltratsioon ulatub 30% - 50% välismaal teine tegur. Homogeensuse parandamiseks ja volframkarbiidi mahu vähendamine. Esiteks, saame tööle tehnoloogia madala temperatuuriga reguleeritav jooksvalt ja jahutuse kontrolli vähendamise ja pärsivad reticular karbiid, valmistuda hiljem spheroidizing lõõmutamine. Teiselt poolt, pidades terasest hypereutectoid me saame parandada isotermiline, jõudmiseks täpsustamist ja homogeenimist on volframkarbiidi lõõmutamine. Tsükli indutseerimine spheroidizing lõõmutamine tehnoloogia on kasutatud praimerite GCr15SIMn laager kuumvaltslehtterase spheroidizing. Ja see rakendus realiseeritud paar minutit, mis lühendada, pheroidizing anniilimine ja täpsustamist ja homogeenimist on volframkarbiidi toodangust rafineerimist. Seega terasest laager on tohutu arengu ruumi on volframkarbiidi isotermiline lõõmutamine ja vajame täiendavaid uuringuid tulevikus.

Luoyang Mingzhen pidades terasest co., ltd tootmine laager kasutada terasest kuuli üle 20 aasta. Meie laager terasest kuulid ekspordi Ühendriigid, Jaapan, Korea, Tšehhi, Hispaania, Kanada, Venemaa, Sloveenia jne. Me usume, et meie terasest kuul läheb üle maailma meie parim terasest palli ja parimat teenindust. Luoyang Mingzhen teeb laager käivitada siledamaks ja ühtlasemaks. Liitu meiega nüüd meie ekspert kandma pallid täita ise.


Küsitlus

Kui teil on mis tahes järelepärimise pakkumise või koostöö kohta, võtke julgelt meile aadressil info@mzsteelball.com või kasutage järgmist päringu vorm. Meie müügiesindaja teiega 24 tunni jooksul. Tänan teid teie huvi meie tooteid.

Võtke meiega ühendust
Aadress: Liupo village, Mangling Town, Yanshi, Luoyang, Henan, Hiina.
Telefoni: +86 (0)379 6439 0720
Faks: +86 (0)379 6439 0720
E-posti:info@mzsteelball.com
Kodu | Meie kohta | Tooted | Tehniline teave | Fotogalerii | Uudised- & sündmus | Võtke meiega ühendust | Mobiiltelefoni | XML | Main Page