Luoyang Mingzhen laager terasest palli Co., Ltd

Tooted

Knowledge
Kodu > Näitus > Sisu

Terasest kuullaagri lühitutvustus

Source:Luoyang mingzhen laagrid terasest kuulid Co., Ltd. | Updated: Aug 18, 2017

Steel Ball Bearing.jpg

Terasest kuullaager on mingi rulllaager. Sfääriline sulami pall paigaldatakse sisemise rõnga ja välimise rõnga keskosas. See vähendab jõuülekande protsessi hõõrdumist ja parandab mehaanilise jõu edastamise efektiivsust jooksvalt. Terasest kuullaager ei kannata raskemat koormust, mis levinum on kergete tööstuslike masinate puhul.

Terasest kuullaager sisaldab peamiselt neli põhikomponenti: pall, sisemine rõngas, välimine rõngas ja fiksaator. Üldised tööstusterull-laagrid vastavad AISI 52100 standardile. Teraskuul ja rõngas on tavaliselt valmistatud kõrge kroomterasest ja Rockwelli kõvadus on HRC 61 kuni HRC 65.

Ja hoidiku kõvadus on madalam kui teraskuul ja rõngas. Selle materjal sisaldab metalli (näiteks: keskmise süsinikterasest, alumiiniumisulamist) või mittemetalset (näiteks: teflon, PTEF, polümeermaterjal). Veerelaagri pöörlemisrõhk on hõõrdetugevusest väiksem kui laager. Seega on hõõrdumise tagajärjel tekkiv temperatuur suhteliselt madalam sama kiirusega.

Terasest kuullaagrit kasutatakse tavaliselt madala koormusega mehaanilise ülekande seadmes. Terasest kuullaagri laagripind on väike ja kiirreageerimise korral on see kalduvus tõsistele mehaanilistele kahjustustele. Nii raskeveokite mehaanilise jõuülekandes kasutab tihtipeale nõela rulllaagrit kandepinna tõstmiseks, mehaanilise jõuülekande efektiivsuse parandamiseks ja mehhaaniliste kahjustuste vähendamiseks.

Terasest kuullaager muudab laagri hõõrdumist, kasutades veeretavaid hõõrdeid. See vähendab hõõrdepinda kandevate pindade vahel tõhusamalt, parandades ventilaatori laagri tööiga. Seetõttu on radiaatori elu pikenenud. Puuduseks on see, et protsess on keerulisem, kulude suurenemine. Vahepeal toob see kaasa suurema töömüra.


Küsitlus

Kui teil on mis tahes järelepärimise pakkumise või koostöö kohta, võtke julgelt meile aadressil info@mzsteelball.com või kasutage järgmist päringu vorm. Meie müügiesindaja teiega 24 tunni jooksul. Tänan teid teie huvi meie tooteid.

Võtke meiega ühendust
Aadress: Liupo village, Mangling Town, Yanshi, Luoyang, Henan, Hiina.
Telefoni: +86 (0)379 6439 0720
Faks: +86 (0)379 6439 0720
E-posti:info@mzsteelball.com
Kodu | Meie kohta | Tooted | Tehniline teave | Fotogalerii | Uudised- & sündmus | Võtke meiega ühendust | Mobiiltelefoni | XML | Main Page